Андрій Кожем’якін: Дії росії на нашій землі – це геноцид, ми й далі будемо добиватися справедливого покарання для кривавого режиму

Те, що Парламентська асамблея НАТО визнала злочини росії проти України геноцидом, означає, що весь цивілізований світ підтримує нас у боротьбі проти агресора. Допомога, надання зброї, засудження дій агресора – це вагомі кроки на шляху до нашої перемоги та справедливого покарання окупанта, який нахабно вдерся на нашу землю, руйнує наші міста, забирає людські життя та нищить долі.

Про це в коментарі завив заступник Голови партії «Батьківщина», Голова Комітету з питань молоді і спорту Андрій Кожем’якін, який у складі делегації Верховної Ради бере участь у весняній сесії ПА НАТО в Люксембурзі.

«Сьогодні весь світ бачить той жах, який росія чинить в Україні. Хай би якими не були ілюзії окупантів, справедливе покарання їх наздожене. І ми зі свого боку на всіх рівнях робимо і будемо й надалі робити все можливе, аби якнайшвидше цього досягти. Ми вже бачимо вагомі результати в тому числі і дипломатичної роботи. Те, що Парламентська асамблея НАТО одностайно визнала злочини росії проти України геноцидом, а терористичний режим у РФ – рашизмом є дуже гучним сигналом про те, що зло неодмінно буде покаране. Справедливо покаране, за всіма нормами, за кожне відібране життя, за кожен спаплюжений сантиметр нашої землі», – наголосив Андрій Кожем’якін.

Нагадаємо, що ПА НАТО одностайно визнала злочини росії проти України геноцидом, а терористичний режим в рф – рашизмом.

Крім того, ПА НАТО закликала уряди своїх країн відкрито оголосити на саміті у Вільнюсі про те, що Україна стане членом Альянсу і погодити наступні конкретні кроки для вступу України до НАТО.

Варто зазначити, що в межах робочого візиту в Люксембург українські депутати працюють у комітетах, надаючи свої коментарі та пропозиції до звітів, які готуються в рамках цих органів. Також проводять важливі двосторонні зустрічі.

Так, у ході зустрічі делегації з представниками Конгресу США Андрій Кожем’якін передав шеврони частин Сил оборони, зокрема, ЗСУ, які боронять Бахмут.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Старлінк для ЗСУ від Іванівської громади Одещини

Старлінк для ЗСУ від Іванівської громади Одещини

Гуманітарна допомога для Долинської громади від «Батьківщини» Одещини  

Гуманітарна допомога для Долинської громади від «Батьківщини» Одещини  

Олег Радковський: Окнянська лікарня має стати реабілітаційним центром регіону

Олег Радковський: Окнянська лікарня має стати реабілітаційним центром регіону

Календар
Травень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31