Чергова допомога від «Батьківщини» Дачненській громаді

Голова «Батьківщини» Одеської області Олег Радковський разом з керівниками партосередків міста Одеса Михайлом Поживановим, Одеського району — Сергієм Білюком та Суворовського району Одеси — Олегом Шевченко і своїм першим заступником Сергієм Веселовим відвідали Дачненську громаду Одеського району області.

В громаді політики зустрілись із жителями та передали продуктові набори пенсіонерам та сім’ям військових. Також «батьківщинівці» привезли гуманітарну допомогу в місцеву амбулаторію.

Як розповіла керівниця «Батьківщини» Дачненської ОТГ Надія Цибуля, що також очолює депутатську фракцію в раді громади, допомога людям сьогодні дуже потрібна та важлива, дякуючи роботі партійного гуманітарного центру «Одеса ХАБ Батьківщина» жителі громади постійно отримують продукти харчування і не лишаються наодинці зі своїми проблемами.

«Окрім допомоги продуктовими наборами жителям громади ми також передали Дачненській амбулаторії гуманітарну допомогу, це різноманітні медичні засоби, ліки та антисептики, які допоможуть лікарям у роботі. Дуже важливо, щоб люди завжди могли отримати належну медичну допомогу, а медзаклад був забезпечений усім необхідним. Працюємо разом, заради нашої Перемоги!», — розповів очільник «Батьківщини» Одещини Олег Радковський.

Зазначимо, що гуманітарний вантаж для медзакладів області був привезений Михайлом Поживановим з Відня.

«Завдячуючи українсько-австрійському товариству Відня та всесвітньо відомій благодійній організації «Карітас», ми отримали важливі ліки та допоміжні матеріали для медзакладів, частину з яких сьогодні передали амбулаторії Дачненської громади», — додав Михайло Поживанов.

Гуманітарна робота в Одеській області ведеться благодійним фондом «Рідний Берег» Олега Радковського та Михайла Поживанова, що входить до партійного гуманітарного хабу «Одеса ХАБ Батьківщина».

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Старлінк для ЗСУ від Іванівської громади Одещини

Старлінк для ЗСУ від Іванівської громади Одещини

Гуманітарна допомога для Долинської громади від «Батьківщини» Одещини  

Гуманітарна допомога для Долинської громади від «Батьківщини» Одещини  

Олег Радковський: Окнянська лікарня має стати реабілітаційним центром регіону

Олег Радковський: Окнянська лікарня має стати реабілітаційним центром регіону

Календар
Травень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31