«Батьківщина» привезла гуманітарну допомогу в Кодимську лікарню

Чергову гуманітарну допомогу отримала лікарня Кодимської громади, Подільського району Одещини. Голова обласного осередку партії «Батьківщина» Олег Радковський та депутат облради Олександр Барський привезли до медзакладу допоміжне обладнання, медичні препарати та ліки.

Разом з керівницею «Батьківщини» Кодимської громади Тетяною Бородіною політики передали допомогу лікарні та обговорили з керівництвом закладу нагальні проблеми.

Олег Радковський зазначив, що вкрай важливо щоб лікарні у всіх громадах області працювали стабільно та мали необхідне забезпечення.

«Сьогодні, завдяки злагодженій роботі обласної ради, адміністрації та керівництва громад — ситуація по даному питанню в області стабільна. Ми ж зі свого боку, від нашої команди «Батьківщини» та партійного гуманітарного центру «Одеса ХАБ Батьківщина» продовжуємо надавати гуманітарну допомогу та підтримувати медзаклади в громадах. Окремо хочу подякувати одному із засновників благодійного фонду «З Одесою в серці» Анатолію Коломійцю, який плідно працює в гуманітарному напрямку в нашому центрі «Одеса ХАБ Батьківщина», — розповів Олег Радковський.

Політики також зустрілись із першим заступником Кодимського міського голови Олегом Чернійчуком. Головною темою розмови була допомога та підтримка ВПО, сімей військових, пенсіонерів та малозабезпечених жителів громади.

«Обговорили з керівництвом Кодимської громади та місцевої лікарні нагальні проблеми, які потребують вирішення на рівні обласної ради. Будемо шукати шляхи та можливості, щоб якомога швидше допомогти громаді. Працюємо заради нашої Перемоги!», — додав Олег Радковський.

 

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Старлінк для ЗСУ від Іванівської громади Одещини

Старлінк для ЗСУ від Іванівської громади Одещини

Гуманітарна допомога для Долинської громади від «Батьківщини» Одещини  

Гуманітарна допомога для Долинської громади від «Батьківщини» Одещини  

Олег Радковський: Окнянська лікарня має стати реабілітаційним центром регіону

Олег Радковський: Окнянська лікарня має стати реабілітаційним центром регіону

Календар
Травень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31