«Батьківщинівці» Кілійщини захищають аграріїв від рейдерства

«Батьківщина» Кілійського району Одещини на чолі з Ігорем Лиманським стала на захист місцевих аграріїв, у яких влада Кілійської громади незаконно забирає землю.

На позачерговій сесії Кілійської ОТГ голова громади Павло Бойченко та його депутати від БПП та Аграрної партії передали в оренду рисові поля підприємству, що належить цим же депутатам. Навіть те, що по цим землям триває судове розгляд у якому підприємство СВК «Маяк», яке раніше обробляло ці поля судиться з міськрадою не зупинило голову громади та його депутатів.

Керівник Кілійської «Батьківщини» Ігор Лиманський розповів, що це не перший випадок, коли голова громади зі своїми депутатами незаконно відбирають землю у місцевих аграріїв та передають своїм підприємствам, у яких навіть не має засобів для обробітку і працівників.

Фракція «Батьківщини» у раді громади виступає категорично проти таких рішень, та нажаль знаходиться в меншості.

Аграрії неодноразово звертались до правоохоронних органів зі скаргами на дії голови громади, але справи йдуть дуже повільно, що й не дивно коли сам голова ОТГ розповів журналістам, що вже наперед знає що рішення суду буде на користь його депутатів.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Подільська райрада Одещини вимагає зниження тарифів

Подільська райрада Одещини вимагає зниження тарифів

Березівська райрада вимагає зниження тарифів

Березівська райрада вимагає зниження тарифів

«Батьківщина» Одещини відзначила День Соборності України

«Батьківщина» Одещини відзначила День Соборності України

Календар новин
Січень 2021
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31