Бути з людьми, – Юлія Тимошенко закликала уряд та парламент діяти разом для якнайшвидшого подолання наслідків повеней

У боротьбі зі стихією не можна втрачати жодної хвилини. Потрібно діяти негайно й спільно – уряду та парламенту. Від швидкості й точності рішень сьогодні залежить життя і добробут людей в зоні катастрофи.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу «Україна 24».

«Зараз головне діяти оперативно і зосередитися на допомозі людям. Повінь стане лакмусовим папірцем – чи здатен уряд та президент, влада загалом захистити громадян і зупинити біду», – наголосила Юлія Тимошенко.

Лідер партії зазначила, що досвід є і їм треба вправно розпорядитися. У 2008 році, коли країна зіштовхнулася з таким же викликом, був зібраний парламент, і швидко ухвалені всі потрібні рішення, зокрема, виділені кошти для допомоги постраждалим.

«Ми зібрали уряд і попунктно розписали, що робити практично по кожній людині», – нагадала Голова «Батьківщини».

«Найгірше зараз – втрачати час на порожні балачки. Людей не можна кидати напризволяще і залишати сам на сам з їхньою бідою. Не можна допустити, щоб після цього лиха постраждалі шукали копійки, щоб отримати прихисток. В такий момент держава має взяти відповідальність на себе», – запевнила Юлія Тимошенко.

Голова «Батьківщини» нагадала, що її уряд у 2008 році знайшов кошти і на відшкодування збитків, і на відновлення інфраструктури, і на будівництво житла для тих, хто його втратив.

«Звільнили навіть від плати за навчання студентів з тих родин, які постраждали від повені», – поділилася досвідом експрем’єр.

Юлія Тимошенко наголосила, що в такій важкій ситуації люди мають відчувати, що вони захищені, про них дбають, і мати можливість планувати своє майбутнє.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Депутата від «Батьківщини» обрано заступником голови Роздільнянської райради

Депутата від «Батьківщини» обрано заступником голови Роздільнянської райради

Відбулась перша сесія Кілійської ОТГ на Одещині

Відбулась перша сесія Кілійської ОТГ на Одещині

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» – альтернатива чинній владі

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» – альтернатива чинній владі

Календар новин
Листопад 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30