«БЮТ-Батьківщина» повність підтримує всі вимоги освітян

«БЮТ-Батьківщина» повність підтримує всі вимоги освітян, які цими днями проводять акції протесту в Києві та областях.

Двадцятивідсоткові надбавки працівникам освітньої галузі свого часу було запроваджено за ініціативи Юлії Тимошенко, і вона змогла забезпечити випалу цих надбавок навіть в умовах світової економічної кризи, яка зовні прийшла в Україну.

Тим більше, сьогодні, коли світова криза минула, уряд Януковича-Азарова не має морального права не виплачувати таких надбавок всім без виключення працівникам освітньої галузі.

Так само справедливою є і вимога привести всю тарифну сітку у повну відповідність із мінімальною зарплатою, і в такий спосіб істотно підвищити зарплати працівникам галузі, принаймні про індексувати їх у відповідності із рівнем реальної інфляції.

Разом із вчителями «БЮТ-Батьківщина» очікує від Януковича і інформації про те, як і коли він збирається виконувати власну обіцянку про надання вчителям статусу державного службовця.

Поки що ж очевидним є те, що неук-президент та неуки-урядовці проводять політику із знищення вітчизняної освіти. За рік перебування при владі деякі урядовці подвоїли власні статки, депутати більшості щойно виділили мільярд на потреби Верховної Ради, в той час як щодо більшості громадян України вони проводять політику соціального геноциду.

Останній рік позначився істотним зниження доходів вчителів та інших працівників освітньої галузі та масовим закриттям шкіл, насамперед україномовних. Буденним, на жаль, явищем стали масові факти примусу вчителів писати заяви на безкоштовні відпустки.

На найближчому пленарному тижні, який розпочнеться 4 квітня, «БЮТ-Батьківщина» вимагатиме від парламенту ухвалення рішень на виконання вимог освітян.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Старлінк для ЗСУ від Іванівської громади Одещини

Старлінк для ЗСУ від Іванівської громади Одещини

Гуманітарна допомога для Долинської громади від «Батьківщини» Одещини  

Гуманітарна допомога для Долинської громади від «Батьківщини» Одещини  

Олег Радковський: Окнянська лікарня має стати реабілітаційним центром регіону

Олег Радковський: Окнянська лікарня має стати реабілітаційним центром регіону

Календар
Травень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31