Діяльність ВО «Батьківщина» в Комінтернівському районі

В Комінтернівському районі Влада тільки для партії регіонів

24 березня 2011 року відбулася робоча поїздка до Комінтернівського району голови Одеської обласної державної адміністрації Е.Л. Матвійчука зі свитою своїх працівників. Мета поїздки ознайомитися з станом справ в Комінтернівському районі. На цій зустрічі керівники району звітували про свої здобутки в сільському господарстві та соціально-економічному розвитку району. На жаль, на цю зустріч не були запрошені депутати районної ради від партії ВО «Батьківщина» та інших політичних партій депутати яких входять до складу районної ради. Не були запрошені на цю зустріч і керівники сільгосппідприємств мабуть щоб не задавати «незручних» для губернатора питань. Правда на цій зустрічі були представлені в широкому плані лише представники партії Регіонів. Виникає питання до голови Одеської обласної адміністрації Е.Л. Матвійчика: Як він хоче піднімати рівень життя в області, вирішувати цілий ряд соціальних та економічних питань лише партію Регіонів без участі інших політичних партій та безпартійних керівників господарств та підприємств? Дійсно сьогоднішня влада будує Державу тільки для себе забуваючи що джерелом влади в Державі за діючою Конституцією – є народ.

Микола Заболотний


Комінтернівська «Батьківщина» разом з підприємцями

Члени партії ВО «Батьківщина», підтримують представників малого і середнього бізнесу проти тих антинародних дій уряду Азарова який прийнятим Податковим кодексом знищує бізнес не тільки в районі а й у Державі. Тому 22 березня 2011 року підприємці нашого району розпочали автопробіг протесту проти прийняття псевдореформ нашим Урядом.

У цьому заході взяли участь члени нашої партії, як підприємці так і мешканці району, яким не байдужа доля бізнесу, а значить і робочих місць та заробітних плат необхідних для утримання своїх родин.

В автопробігу взяло участь близько дванадцяти автомобілів, які були оснащені державними прапорами та лозунгами. Колона автомобілістів розпочала свій автопробіг з селища Комінтернівського. Вони проїхали по всіх вулицях селища з включеними сигналами та фарами. По дорозі вони зупинялися біля районної державної адміністрації та податкової інспекції вимагаючи виконати обіцянки Президента України про зменшення тиску на бізнес. Після колона рушила по селах Комінтернівського району тим самим висловлюючи своє ставлення до нині діючої влади.

Петро Нагірний

 

Комінтернівська «Батьківщина» разом з освітянами

22 березня 2011 року під стінами Кабінету Міністрів України зібралися понад 10 тисяч освітян вимагаючи законне збільшення заробітної плати Серед мітингуючих освітян було і чотири члени партії ВО «Батьківщина» Комінтернівського району.

Після приїзду з міста Києва ці люди провели зустрічі в загальноосвітніх школах району, розповідаючи про проведення мітингу та про те, що ні Табачник, ні Азаров не наважилися і сказати слово для вчителів. Пообіцяли повернути 20% відсотків до заробітної плати до заробітної плати кошти які в свій час надавала віце-прєм’єр міністр Юлія Володимирівна Тимошенко. Правда ці виплати будуть здійснюватися з першого вересня. Про збільшення тарифних ставок працівникам освіти мови не йшло, наче цього освітяни не вимагали. Більшість працівників освіти переконані що це чергова піар компанія з боку Уряду Азарова про виплату 20% і черговий обман людей, які виховують та навчають золотий фонд і майбутнє нашої держави.

Оксана Петрик

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Старлінк для ЗСУ від Іванівської громади Одещини

Старлінк для ЗСУ від Іванівської громади Одещини

Гуманітарна допомога для Долинської громади від «Батьківщини» Одещини  

Гуманітарна допомога для Долинської громади від «Батьківщини» Одещини  

Олег Радковський: Окнянська лікарня має стати реабілітаційним центром регіону

Олег Радковський: Окнянська лікарня має стати реабілітаційним центром регіону

Календар
Травень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31