Григорій Немиря зустрівся з радником прем’єр-міністра Румунії

Сьогодні в рамках участі у конференції «The Economist» заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник Голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря провів зустріч з Державним радником прем’єр-міністра Румунії Юліаном Чіфу.

Григорій Немиря поінформував  свого співрозмовника про ситуацію в Україні, яка склалася через війну росії проти нашої держави, та подякував за підтримку на шляху до ЄС та НАТО.

Окремо йшлося про допомогу нашій державі під час війни та прихисток, який Румунія надає біженцям з України.

«Ми високо цінуємо все, що ви для нас робите. Ви, як сусідня держава, однією з перших прийняли жінок та дітей з України, які рятувалися від війни, та забезпечили їх усім необхідним. Ви надаєте нам військову та гуманітарну допомогу, підтримуєте наші євроатлантичні прагнення», – наголосив Григорій Немиря.

Своєю чергою Юліан Чіфу висловив підтримку незалежності, суверенітету та територіальній цілісності України й підкреслив, що Румунія і надалі допомагатиме українському народові у ці часи, коли на кону поставлено саме існування демократичної Європи.

13-16 березня Григорій Немиря перебуває з робочим візитом у Румунії для участі у конференції «Economist», у якій беруть участь Прем’єр-міністр Румунії Ніколає Чуке, Міністр закордонних справ Румунії Богдан Ауреску, депутати Парламенту Румунії, інші високопоставлені посадовці й видатні представники зі сфери політики, бізнесу та європейських і міжнародних інституцій.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Ширяївська громада Одещини отримала гуманітарну допомогу від «Батьківщини»

Ширяївська громада Одещини отримала гуманітарну допомогу від «Батьківщини»

Чергова допомога від «Батьківщини» Дачненській громаді

Чергова допомога від «Батьківщини» Дачненській громаді

«Батьківщина» Одещини допомагає лікарням та ЗСУ

«Батьківщина» Одещини допомагає лікарням та ЗСУ

Календар
Березень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31