Кандидат в Президенти України Юлія Тимошенко відвідала Одеську область

21 лютого Одеську область відвідала кандидат в президенти України, голова всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Юлія Тимошенко.
Візит стартував з першої в Україні та Східній Європі фабрики 3D друку «Kwambio», яка спеціалізується на випуску керамічних виробів, і зустрічі з представниками ІТ спільноти.

Команда молодих і амбітних одеситів вразила політика не тільки своїми винаходами, а й баченням майбутнього України. За кавою, в чашках зроблених на 3 D — принтері, Тимошенко обговорила з винахідниками інновації в галузі освіти, підтримку стартапів, і можливість створення Міністерства інноваційного розвитку з залученням талановитої молоді України.
«Ми розробили власну технологію, запатентувавши її в США і Європі, і є офіційно єдиною компанією в світі, яка може виробляти таким способом керамічні вироби, — розповів засновник і директор Одеської фабрики 3D-друку «Kwambio» Володимир Усов. — Сфера застосування досить різноманітна: дизайн, промисловість, охорона здоров’я. Ми надіємось, що використання 3D-друку в недалекому майбутньому стане загальноприйнятий в українській промисловості».
Для стимулювання інноваційного розвитку, на думку Юлії Тимошенко, потрібно максимально полегшити умови ведення бізнесу — спростити податки і зробити доступними кредити. Не менш важливо знизити ціну кредиту і продовжити його строки. Саме в цьому і полягає суть економічної стратегії нової влади, викладеної в «Новому курсі України», зазначила Тимошенко.
На закінчення зустрічі співробітники «Kwambio» подарували Юлії Тимошенко зроблену на 3D принтері на її очах керамічну білу булаву, яку Юлія Володимирівна назвала символом потужного потенціалу України.
Далі політик зустрілася з жителями міста Южне Одеської області. Саме тут Юлія Тимошенко обговорила з присутніми подальшу долю портів України та шляхи їх порятунку.
Морська галузь в Україні — одна з небагатьох, що ще працює в країні, заявили портовики, і не можна і її розбазарювати. У галузі є шанс на майбутнє, і цей шанс не можна упускати.

Крім того, на зустрічі в Палаці культури «Дружба» міста Южне, були порушені важливі соціальні та економічні питання. «Новий курс України» — на який спирається Юлія Володимирівна — це не передвиборні гасла, а реальна програма дій, яка була створена завдяки плідній співпраці політиків, економістів, вчених, молоді, інтелігенції, фахівців різних галузей, всіх тих, для кого доля України — важлива і невід’ємна частина власної долі.
Наступним містом, яке відвідала Юлія Тимошенко став Чорноморськ. Побачити і почути кандидата в президенти Тимошенко прийшло майже все місто. Така підтримка в Одеській області обумовлена плідної і послідовною роботою Одеської обласної «Батьківщини» на чолі з Олегом Радковським, що підтверджується і результатами виборів в ОТГ по області.

Як заявила на мітингу Юлія Тимошенко, для нормалізації ситуації в країні слід зробити кілька найважливіших кроків, головний з яких — навести порядок в найбільшій фінансовій структурі України — Національному банку.
За словами політика, чотири роки тому, Нацбанк разом з урядом знизив курс гривні в три рази тим самим зменшивши зарплати українців в три рази. Постійне підвищення тарифів і відсутність індексації пенсій і зарплат призвело до того, що за останні чотири роки Україна потрапила в список десяти найбідніших країн світу. А це ж час нинішній Президент за один рік — з 2017 по 2018-й — офіційно задекларував доходи в 1 мільярд 300 мільйонів гривень, показавши, що його доходи зросли у 83 рази.
Незважаючи на вже досить пізній час, Юлія Тимошенко повернулася до Одеси для зустрічі з представниками інтелігенції — головними редакторами і директорами засобів масової інформації Одеси та області.

Саме ці люди відповідають за інформаційне поле в регіоні, і бачать, що крім невідкладних питань, вирішення потребують і питання зовнішнього курсу країни, вдосконалення іміджу України, відновлення національних цінностей.
Нові конституція, стратегія світу і безпеки, економічна стратегія, соціальна доктрина, молодіжна політика — всі ці програми дій закладені в Новому курсі України, який планує втілить ь в життя Юлія Тимошенко, після обрання президентом.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

В Одесі відзначили День Європи

В Одесі відзначили День Європи

В Одесі вшанували пам’ять жертв політичних репресій 1937-1939 років

В Одесі вшанували пам’ять жертв політичних репресій 1937-1939 років

Більшість жителів України проти продажу сільськогосподарської землі

Більшість жителів України проти продажу сільськогосподарської землі

Календар новин
Травень 2021
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31