Керівництво «Батьківщинівці» Одещини відвідало Теплодар

Керівник «Батьківщини» Одещини Олег Радковський, голова партосередку міста Одеса Михайло Поживанов та керівник організації партії Одеського району Сергій Білюк відвідали місто Теплодар, та зустрілись з міським головою Олександром Чуйко та його першим заступником Андрієм Маковецьким.

Як розповів Олег Радковський, на зустрічі з міським головою Теплодару обговорили перспективи розвитку міста та можливості створення нових робочих місць. 

«По перше, потрібно відбудувати залізничне сполучення, також місто має велику підготовлену територію для розміщення промислових підприємств, де може працювати бізнес з окупованих територій. Важливим питанням для Теплодару є будівництва житла для переселенців, яких досить багато в громаді», — сказав Олег Радковський.

 Окрім цього, із заступником міського голови Андрієм Маковецьким, який займається розвитком дитячого спорту, політики обговорили підтримку цього напрямку з боку обласної ради.

Також партійці відвідали підприємство керівника партосередку Одеського району Сергія Білюка, що розташоване в Теплодарі. Підприємство займається виготовленням паливних гранул та брекетів.

«Дуже приємно, що незважаючи на війну підприємство працює та забезпечує паливом не тільки Одещину, а й інші регіони України. Також на підприємстві збережені усі робочі місця та вчасно сплачується заробітні плата», — додав Олег Радковський.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Ширяївська громада Одещини отримала гуманітарну допомогу від «Батьківщини»

Ширяївська громада Одещини отримала гуманітарну допомогу від «Батьківщини»

Чергова допомога від «Батьківщини» Дачненській громаді

Чергова допомога від «Батьківщини» Дачненській громаді

«Батьківщина» Одещини допомагає лікарням та ЗСУ

«Батьківщина» Одещини допомагає лікарням та ЗСУ

Календар
Березень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31