Депутати місцевих рад

Команда ВО «Батьківщина» у районних та міських радах Одеської області

Назва ради

ПІБ

депутата

Білгород-Дністровська міська рада Галат Ігор Володимирович
Кірсей Віталій Дмитрович
Леонтьєв Василь Васильович
Іллічівська міська рада Бугайчук Василь Васильович
Звеняцький Михайло Семенович
Марченко Андрій Анатолійович
Котовська міська рада Топало Анатолій Михайлович
Поповський Анатолій Миколайович
Сторожук Олександр Олександрович
Теплодарська міська рада Кучерук Олексій Васильович
Власова Анна Павлівна
Ярмоленко Володимир Михайлович
Южненська міська рада Назаренко Вадим Геннадійович
Дрібноход Володимир Якович
Розмеріца Віталій Анатолійович
Смирнов Єгор Павлович
Чернишов Сергій Олександрович
Ананьївська міська рада Ананьївського району Глущенко Оксана Василівна
Александрова Наталя Іванівна
Бондар Сергій Васильович
Воробйов Микола Володимирович
Маковецький Павло Семенович
Прущак Алла Анатоліївна
Савалюк Раїса Іванівна
Арцизька міська рада Арцизького району Кривцов Сергій Миколайович
Баутіна Світлана Олександрівна
Балтська міська рада Балтського району Соколова Тетяна Валентинівна
Радзилевич Віталій Іванович
Мороз Микола Анатолійович
Радзилевич Олександр Віталійович
Чабан Людмила Петрівна
Безсмертна Ольга Василівна
Власюк Олег Сергійович
Доні Лілія Анатоліївна
Мазій Світлана Василівна
Березівська міська рада Березівського району Бонар Петро Віталійович
Бурмістр Валентна Миколаївна
Бондарець Євген Володимирович
Кошовий Олег Олександрович
Літвінчук Юрій Миколайович
Музиченко Олександр Анатолійович
Шевченко Сергій Олександрович
Шейко Андрій Вікторович
Ярошенко Іван Васильович
Біляївська міська рада Біляївського району Кукушкін Олег Юрійович
Осадча Наталія Володимирівна
Раздорожна Ірина Юріївна
Болградська міська рада Болградського району Швець Євгенія Федорівна
Борняков Сергій Петрович
Карасава Віра Антонівна
Кілійська міська рада Кілійського району Чакир Ігор Дмитрович
Мітєва Наталя Семенівна
Кодимська міська рада Кодимського району Сажина Людмила Леонідівна
Бородина Тетяна Іванівна
Заболотний Іван Петрович
Вавринчук Валентин Федорович
Паламарчук  Наталя Володимирівна
Палісіка  Марія Герасимівна
Шевчук Ольга Василівна
Ренійська міська рада Ренійського району Куля Олександр Миколайович
Лантінов  Андрій Михайлович
Кобенко Сергій Анатолійович
Фєтєля  Вячеслав Дмитрович
Роздільнянська міська рада Роздільнянського району Швець Наталя Олексіївна
Гандибул Олександр Петрович
Дмитренко Оксана Йосипівна
Каракулін Михайло Якович
Татарбунарська міська рада Татарбунарського району Ніколаєнко Світлана Михайлівна
Гажийський Євген  Валентинович
Ананьївська районна рада Кузя Федір Степанович
Зейкан Петро Іванович
Іванова Тетяна Михайлівна
Люлька Анатолій Іванович
Нєгруца Наталя Петрівна
Сорочинський Сергій Григорович
Суліма Сергій Олександрович
Урсул Петро Петрович
Арцизька районна рада Сухина Дмитро Іванович
Кіщак Марія Іванівна
Дімітров Федір Дмитрович
Балтська районна рада Кода Раїса Григорівна
Білий Сергій Іванович
Богач Василь Дмитрович
Деменчук Володимир Ілліч
Лазаренко Петро Дмитрович
Покровщук Юрій Афанасійович
Драганюк Олена Володимирівна
Березівська районна рада Григораш Валерій Валерійович, міський голова
Данилішина Наталія Іванівна
Димова Валентина Володимирівна
Кінарьов Микола Іванович
Лядовський Максим Михайлович
Медвідь Володимир Іванович
Посмітний Костянтин Васильович
Соловйов Ігор Юрійович
Соловйов Олександр Юрійович
Білгород-Дністровська районна рада Бєлік Валентин Семенович
Мурзак Федір Михайлович
Німачук Олег Степанович
Ткаченко Валерій Павлович
Біляївська районна рада Артеменко Сергій Володимирович
Бузаджи Степан Олександрович
Казимиров Роман Олегович
Ковалюк Микола Володимирович
Кузьмук Сергій Леонідович
Раздорожний Юрій Євгенійович
Шевченко Андрій Феодосійович
Болградська районна рада Пічугін Юрій Васильович
Димитрова  Сніжана  Іванівна
Дішлі Віктор Васильович
Великомихайлівська районна рада Іванова Ольга Володимирівна
Колесник Сергій Михайлович
Іванівська районна рада Лобач Віктор Іванович
Івано  Володимир Михайлович
Сібіберт Юрій Петрович
Хобта Надія Анатоліївна
Левченко Іван Олександрович
Серик  Віталій Іванович
Тринча Валентина Станіславівна
Ізмаїльська районна рада Козловська Сніжана Анатоліївна
Дімброва Катерина Василівна
Ігнат Пилип Іванович
Кіліяну Іван Миколайович
Ратушненко Микола Миколайович
Чолак Марк Іванович
Шевченко Анатолій Іванович
Кілійська районна рада Чернявський Вячеслав Вікторович
Тимошенко Микола Дмитрович
Кодимська районна рада Москалюк Антоніна Степанівна
Акімова Людмила Сергіївна
Євтушенко Станіслав Анатолійович
Подольський Дмитро Олексійович
Пелюх Любов Іванівна
Погорілий Петро Максимович
Комінтернівська районна рада Сорохманюк Володимир Олексійович
Ніколаєва Наталія Іванівна
Семенов Олександр Вікторович
Чорновол Олександр  Іполитович
Котовська районна рада Білоус Людмила Миколаївна
Бурлак Віталій Миколайович
Калінковська Наталія Володимирівна
Каменщик Катерина Миколаївна
Мироненко Надія Віталіївна
Шенкаренко Віталій Мойсейович
Красноокнянська районна рада Платон Ігор Петрович
Артьомова Олена Леонідівна
Лучко Лідія Яківна
Мельник Катерина Павлівна
Моор Олександр Алоісович
Любашівська районна рада Шевчук Сергій Валерійович
Борідько Вадим Іванович
Бровченко  Євген  Юрійович
Непом’яща Ірина Михайлівна
Тодоров  Олександр Васильович
Шевчук Григорій Валерійович
Миколаївська районна рада Рош Світлана Олександрівна
Бубнюк Михайло Олександрович
Висоцька Лариса Адольфівна
Харькова Світлана Миколаївна
Шляховий Ігор Михайлович
Яцишин Ярослав Васильович
Овідіопольська районна рада Шершенецький Володимир Володимирович
Гура Ігор Миколайович
Матюшенко Кристина Анатоліївна
Ренійська районна рада Трофименко Марія Миколаївна
Геока Георгій Іванович
Павленко Володимир Павлович
Усамов Ахмед Алійович
Роздільнянська районна рада Чумаченко Євген Борисович
Драгомірова Надія Григорівна
Коваленко Лариса Ахмедівна
Колесник Ольга Іванівна
Савранська районна рада Бабенко Оксана Андріївна
Бринза Олександр Юрійович
Коваленко Михайло Валерійович
Саражинська Людмила Василівна
Цибулько Віктор Яковлевич
Саратська районна рада Майстро Володимир Павлович
Демура Євгенія Захарівна
Максименко Тетяна Петрівна
Саламатіна  Алла Володимирівна
Чабан Ольга Федорівна
Юрескул Олександр Петрович
Тарутинська районна рада Поздняков Сергій Леонідович
Гринько Юрії Костянтинович
Долготьор Олександр Спиридонович
Зінзівєр Віктор Олексійович
Татарбунарська районна рада Вторенко  Ігор Семенович
Іващенко Ольга Іванівна
Могильніков Валентин Дмитрович
Сашко Микола Миколайович
Фрунзівська районна рада Вітюк Ольга Василівна
Думітрашко Вячеслав Анатолійович
Журавленко Ольга Іванівна
Мартинюк Ігор Миколайович
Твердохдіб Вадим Юрійович
Топольницька Наталя Дмитрівна
Ширяївська районна рада Яриловець Анатолій Федотович
Полюганіч Ольга Василівна,
Бень Валерій Васильович
Бурлака Лілія Василівна
Вронський Іван Іванович
Гамурар Сергій Олександрович
Івановський  Євгеній Миколайович
Петровська Людмила Михайлівна
Полюганіч Артур Вікторович
Сомпляков Борис Миколайович
Штогріна Людмила Володимирівна
Календар новин
Липень 2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31