Маємо зробити все можливе, аби малий та середній бізнес міг працювати, жити та годувати власні сім’ї, – Юлія Тимошенко

Сьогодні потрібно піти назустріч підприємцям та ухвалити в парламенті закони, які скасовують необхідність введення касових апаратів, спеціальних нових фіскальних правил для малого та середнього бізнесу.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час виступу у Верховній Раді.

Вона зауважила, що в сьогодні, в умовах пандемії, кожна країна думає про те, чим допомогти своєму бізнесу, особливо малому, виділяються трильйони доларів для того, щоб давати прямі субсидії, які захищають людей від безробіття, а підприємців – від втрати прибутку.

Юлія Тимошенко закликала депутатів ухвалити необхідні закони й дати можливість підприємцям продовжити роботу в непростий для країни період, надавати робочі місця та годувати власні сім’ї.

«Подивіться, що зараз робиться за вікнами Верховної Ради. Там стоїть Україна, яка платить податки, заробітні плати, яка намагається вберегти країну від економічної прірви. Я прошу вас піти їм назустріч та прийняти два закони: 4313, який більш як на рік пролонговує право працювати без касових апаратів, та законопроєкт «Батьківщини» 3853-2, який скасовує насилля над малим та середнім підприємництвом. Будьмо справедливими – потрібно ухвалити 4313 та 3853-2, й підприємці поїдуть додому працювати та жити», – закликала Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Подільська райрада Одещини вимагає зниження тарифів

Подільська райрада Одещини вимагає зниження тарифів

Березівська райрада вимагає зниження тарифів

Березівська райрада вимагає зниження тарифів

«Батьківщина» Одещини відзначила День Соборності України

«Батьківщина» Одещини відзначила День Соборності України

Календар новин
Січень 2021
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31