Мінекономіки відповіло на звернення Одеської облради щодо зняття з розгляду закону про ринок землі

На черговій сесії Одеської облради 26 листопада 2019 року, депутати підтримали звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення передчасного відкриття ринку землі як такого, що суперечить інтересам України та українців.

У зверненні депутати Одеської облради просили керівництво країни не лише не допустити ухвалення законопроекту № 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» у другому читанні, а й остаточно відкликати та зняти зазначений та всі інші наявні на розгляді у Верховній Раді України законопроекти про реалізацію сільськогосподарських земель та продовжити мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення. Окрім того, депутати наголосили у зверненні на важливості пожвавити ситуацію з прийняттям законів про всеукраїнський та місцевий референдуми, та ставити питання загальнонаціонального та регіонального значення на народне голосування.

Відповідь на звернення облради надійшла 18 лютого 2020 року. Відповіло на звернення Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства яким керує Тимофій Милованов.

У листі заступник міністра Тарас Висоцький розповів про шлях розгляду законопроекту № 2178-10, щодо зняття з розгляду якого і зверталась Одеська облрада, про парламентські слухання, що відбулись у Верховній раді, та про кошти, передбаченні в бюджеті на підтримку агропромислового комплексу.

Тобто, у листі від Мінекономіки не має відповіді на саме звернення Одеської облради, бо розповідь про хід розгляду законопроекту депутати та жителі Одещини й самі добре знають. Напевно такі відписки отримали й інші місцеві ради, що направляли відповідні звернення до керівництва держави.

Зазначимо, що відповідь від Кабміну надійшла через три місяці після сесії облради, а відповіді від Президента немає й досі.

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Олег Капсамун допоміг районній лікарні

Олег Капсамун допоміг районній лікарні

Підприємство «батьківщинівця» виготовляє захисні маски в Лиманському районі

Підприємство «батьківщинівця» виготовляє захисні маски в Лиманському районі

Одеська облрада виділила кошти на доплату лікарям

Одеська облрада виділила кошти на доплату лікарям

Календар новин
Квітень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30