Олег Радковський: Наша команда продовжує допомагати жителям громад Одещини

Перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський, який очолює партію «Батьківщина» в області, разом з керівником партосередку Березівського району Володимиром Сорохманюком та своїм першим заступником Сергієм Веселовим відвідали Стрюківську та Андрієво-Іванівську громади Березівського району області та привезли гуманітарну допомогу їх жителям.

Як розповів політик, в Андрієво-Іванівській ОТГ відбулась зустріч з головою громади Олександром Гвоздіком та секретарем ради Катериною Чепис.

«Обговорили з керівництвом Анрієво-Іванівської та Стрюківської громад питання облаштування укриттів в закладах освіти, щоб діти могли повноцінно та безпечно навчатись. Опрацюємо це питання з депутатами облради, щоб якомога швидше прийняти відповідні рішення на рівні області і громади отримали кошти на укриття», — розповів Олег Радковський.

Політик зазначив, що сьогодні питання безпеки є першочерговим, особливо для наших дітей.

Окрім зустрічей з керівництвом громад, команда Олега Радковського привезла гуманітарну допомогу для сімей військових, малозабезпечених та переселенців, це продуктові набори та засоби гігієни.

Із самого початку війни благодійних фонд Олега Радковського та Михайла Поживанова «Рідний Берег», в рамках роботи спільного партійного гуманітарного хабу «Одеса ХАБ Батьківщина» надає допомогу жителям громад області та містянам Одеси. Цього разу до гуманітарної допомоги двом громадам також долучився керівник БФ «З Одесою в серці» Анатолій Коломієць, який також входить до гуманітарного хабу «Одеса ХАБ Батьківщина».

На завершення робочого візиту до Березівського району Олег Радковський зустрівся з головою Березівської міської громади Валерієм Григорашем.

«Валерій Валерійович багато років є членом нашої команди і має високу довіру від людей, на останніх виборах голови громади його підтримали 90% жителів, а сама Березівка є прикладом професійного управління та однією з кращих громад області, в чому велика заслуга голови громади. І мені дуже приємно, що вже багато років саме Валерій Григораш очолює партосередок «Батьківщини» в Березівці», — додав Олег Радковський.

Наразі «Батьківщина» Одещини працює над тим, щоб надати максимальну підтримку сім’ям наших героїв, котрі боронять Батьківщину від ворога. «Працюємо спільною командою заради Перемоги та сильної і незалежної України!».

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Ширяївська громада Одещини отримала гуманітарну допомогу від «Батьківщини»

Ширяївська громада Одещини отримала гуманітарну допомогу від «Батьківщини»

Чергова допомога від «Батьківщини» Дачненській громаді

Чергова допомога від «Батьківщини» Дачненській громаді

«Батьківщина» Одещини допомагає лікарням та ЗСУ

«Батьківщина» Одещини допомагає лікарням та ЗСУ

Календар
Березень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31