Партія Юлії Тимошенко знову перемогла на виборах ОТГ Одеської області

Минулої неділі, 30 червня по Україні пройшла чергова хвиля виборів в об’єднані територіальні громади.

В Одеській області вибори відбулись у Великоплосківській сільській громаді Великомихайлівського району, Великобуялицькій сільській ОТГ Іванівського району, Визирській сільській громаді Лиманського району і Зеленогірській громаді Любашівського району.

За результатами підрахунку голосів партія Юлії Тимошенко ВО «Батьківщина» здобула впевнену перемогу серед всіх партій, які брали участь в цих виборах, за кількістю обраних депутатів — отримавши 37 мандатів, що відповідає 88,1%.

Так до ради Великоплосківської громади Великомихайлівського району пройшло 4 депутати від «Батьківщини» і 18 самовисуванців.

Депутатський корпус Великобуялицької ОТГ Іванівського району отримав 12 представників партії Юлії Тимошенко, 4 від партії «Наш край» і десять самовисуванців.

Рада Визирської ОТГ Лиманського району буде складатися з одного представника ВО «Батьківщина» і 25 самовисуванців.

Рада Зеленогірської громади Любашівського району виглядатиме таким чином: 20 депутат від «Батьківщини», один від «Аграрної партії» і п’ять самовисуванців. Головою громади став представник партії Юлії Тимошенко Олексій Стоцький.

Загальний результат, отриманий представниками «Батьківщини» з числа всіх кандидатів, що висувалися від політичних сил так і самовисуванців склав 37%, що є кращим результатом на цих виборах.

За словами очільника «Батьківщини» Одеської області Олега Радковського, отриманий результат на цих виборах, в черговий раз підкреслює важливість щоденної і кропіткої роботи партії на місцях.

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Привітання Юлії Тимошенко з нагоди 20-річчя партії «Батьківщина»

Привітання Юлії Тимошенко з нагоди 20-річчя партії «Батьківщина»

Президент завітав до Одеси

Президент завітав до Одеси

Олег Радковський привітав поліцію Одещини зі святом

Олег Радковський привітав поліцію Одещини зі святом

Календар новин
Липень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31