Переможцями місцевих виборів варто вважати «партії мерів» та «Батьківщину», – експерт

Друге місце «Батьківщини» за кількістю депутатів серед усіх політичних сил та першість серед позавладних – є гарним результатом для команди, яка орієнтувалася на конкретні потреби людей і не спекулювала на питаннях, що розколюють країну.

Про це заявив політичний експерт Андрій Золотарьов в інтерв’ю UKRLIFE.TV.

«Батьківщина» – єдина структурована політична партія, яка має реальне представництво від Луганська до Закарпаття. На відміну від тих сил, які банально продають партійні франшизи. Як результат – друге місце, 10% депутатських мандатів», – зазначив аналітик.

За його словами, підсумки місцевих виборів стали найкращою соціологією, яка дозволяє «Батьківщині» розраховувати й на один з перших результатів під час майбутньої парламентської кампанії. Також місцевими перегонами сьогодні мають бути задоволені й так звані «партії мерів», – вважає Золотарьов.

«Виграла також така собі «партія регіональних еліт». Якщо рік тому електоральна карта України була вся зелена, то сьогодні вона нагадує шкуру леопарда», – підсумував експерт.

Нагадаємо, що відповідно до передніх даних ЦВК, 14.6% від усіх обраних депутатів є висуванцями «Слуги Народу», 10.3% – «Батьківщини». Далі йдуть партії «За майбутнє», ОПЗЖ, «Європейська солідарність» та інші. Партія Володимира Зеленського має п’ять з половиною тисяч депутатів по всій країні, партія Юлії Тимошенко – більше чотирьох тисяч.

Результати партії «Батьківщина» в Одеській області, за офіційними даними ЦВК, екстраполюються з другим місцем партії по Україні. Найвищі відсотки «Батьківщина» отримала на півночі та у центральній частині області.

Так, за інформацією сайту ЦВК, до Березівської районної ради Одеської області, обрано 8 депутатів від «Батьківщини», що становить 21,5% та є другим результатом серед усіх партій, що отримали депутатські мандати до ради.

Подільська районна рада — 8 депутатів від «Батьківщини» — 19,5%, другий результат.

Роздільнянська районна рада — обрано 6 депутатів від «Батьківщини» — 15,8%, другий результат та Ізмаїльська районна рада Одеської області — обрано 3 депутати від «Батьківщини», що становить 7,14%.

Одеська обласна рада — 7 депутатів від «Батьківщини», що становить 8,33%.

Результати по громадам Одеської області:

Іванівська селищна ОТГ Березівського району — голова громади від «Батьківщини» Віктор Лобач отримав 79,67 % підтримки виборців. Депутатський корпус громади на 95,45% складатиметься з представників «Батьківщини».

Зеленогірська селищна ОТГ Подільського району — голова громади Володимир Калкатін від «Батьківщини» — 50%. Депутатський корпус громади — 59,9%.

Окнянська селищна ОТГ Подільського району — голова громади Олег Бєлоус, від «Батьківщини» — 45,93%. Депутатський корпус громади на 19,23% складатиметься з представників «Батьківщини».

Слобідська селищна ОТГ Подільського району — «Батьківщина» отримала найбільшу кількість голосів – 40,9% — від партії обрано 9 депутатів.

Цебриківська селищна ОТГ Роздільнянського району — «Батьківщина» отримала найбільшу кількість голосів – 36,36% — від партії обрано 8 депутатів.

Любашівська селищна ОТГ Подільського району — обрано 8 депутатів від «Батьківщини» — 30,9%, другий результат серед партій.

Таїровська селищна ОТГ Одеського району — «Батьківщина» отримала найбільшу кількість голосів – 24% — від партії обрано 6 депутатів.

Савранська селищна ОТГ Подільського району — обрано 5 депутатів від «Батьківщини» — 20,15%.

Великомихайлівська селищна ОТГ Роздільнянського району — «Батьківщина» отримала – 19,23% — від партії обрано 5 депутатів.

Березівська міська ОТГ Березівського району — голова громади Валерій Григораш, що висувався за підтримки «Батьківщини» — 90,85%. Депутатський корпус громади на 34,62% складатиметься з представників «Батьківщини».

Ананьївська міська ОТГ Подільського району — кандидат на голову громади Юрій Тищенко, від «Батьківщини» — переміг усіх конкурентів з результатом 32,7%. Депутатський корпус громади на 26,92% складатиметься з представників «Батьківщини».

Вилківська міська ОТГ Ізмаїльського району — голова громади Іванов Матвій, що висувався за підтримки «Батьківщини» — 45,48%. Депутатський корпус громади — 15,38%.

Балтська міська ОТГ — обрано 5 депутатів від «Батьківщини» — 19,23%, другий результат серед партій.

Кодимська міська ОТГ — обрано 5 депутатів від «Батьківщини» — 19,23%, другий результат серед партій.

Кілійська міська ОТГ — обрано 4 депутати від «Батьківщини» — 15,38%.

Біляївська міська ОТГ — обрано 4 депутати від «Батьківщини» — 15,38%.

Роздільнянська міська ОТГ — обрано 3 депутати від «Батьківщини» — 11,54%.

Южненська міська ОТГ — обрано 3 депутати від «Батьківщини» — 11,54%.

Великобуялицька сільська ОТГ — голова громади Радославов Ілля, що висувався за підтримки «Батьківщини» — 51,57%. Депутатський корпус громади на 31,82% складатиметься з представників «Батьківщини» — 7 депутатів.

Стрюківська сільська ОТГ — голова громади Олександр Афанасьєв від «Батьківщини» — 37%. Депутатський корпус громади на 28,57% складатиметься з представників «Батьківщини» — 6 депутатів.

Андрієво-Іванівська сільська ОТГ Березівського району — депутатський корпус громади на 32% складатиметься з представників «Батьківщини».

Великобуялицька сільська ОТГ — обрано 7 депутатів від «Батьківщини» — 31,82%.

Коноплянська сільська ОТГ — обрано 7 депутатів від «Батьківщини» — 31,82%.

Курісовська ОТГ сільська ОТГ — обрано 6 депутатів від «Батьківщини» — 28,57%.

Старомаяківська сільська ОТГ — обрано 5 депутатів від «Батьківщини» — 22,73%.

Чогодарівська сільська ОТГ — обрано 8 депутатів від «Батьківщини» — 36,36%.

Великодальницька сільська ОТГ — обрано 4 депутати від «Батьківщини» — 15,38%.

Дачненська сільська ОТГ — обрано 7 депутатів від «Батьківщини» — 31,82%.

Долинська сільська ОТГ — обрано 7 депутатів від «Батьківщини» — 33,33%.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Депутата від «Батьківщини» обрано заступником голови Роздільнянської райради

Депутата від «Батьківщини» обрано заступником голови Роздільнянської райради

Відбулась перша сесія Кілійської ОТГ на Одещині

Відбулась перша сесія Кілійської ОТГ на Одещині

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» – альтернатива чинній владі

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» – альтернатива чинній владі

Календар новин
Листопад 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30