Про партію

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА
Виборчого блоку політичних партій „Блок Юлії Тимошенко”

Ми обираємо шлях справедливості, шлях єднання та процвітання українського народу. Місія українського народу — відбудувати суспільство вищої моралі, де гармонійно поєднуватимуться особиста свобода, захищеність та достаток.

СОЛІДАРИЗМ

Людина не існує сама по собі, — своїми знаннями, культурою, рукотворним середовищем кожен з нас зобов’язаний іншим людям.
Встановлення та безперервне вдосконалення справедливості шляхом свідомого виявлення людських та суспільних проблем, їх чесного розуміння та системного гармонійного врегулювання без руйнації значимих інтересів кожної особистості на основі свободного рішення – це наш шлях, який ми називаємо солідаризмом.

ДУХОВНІСТЬ

Кожна дитина повинна отримати безперешкодний доступ до духовної освіти.
Ми зупинимо пропаганду жорстокості та моральної розбещеності, зрівняємо статуси закладів духовної та світської освіти. Об’єднаємо зусилля держави, громадянського суспільства і релігійних конфесій у боротьбі проти безпритульності, алкоголізму та наркоманії, СНІДу, проституції та злочинності. Програми з цих проблем будуть підтримуватися коштами бюджету.

ІНФОРМАЦІЙНА ЧЕСНІСТЬ

Маніпуляція інформацією унеможливлює побудову справедливості. Ми створимо для журналістів всі умови незалежності від влади та політизованого капіталу. Засади редакційної політики, які роблять журналістів незалежними, мусять набути статусу Закону.
Ми створимо якісне суспільне телебачення та радіомовлення.

СПРАВЖНЄ ПРАВОСУДДЯ

Ми виведемо суд з-під політичних, адміністративних, корупційних впливів. Зробимо суд фінансово незалежним від виконавчої влади.
Люди безпосередньо обиратимуть суддів.
Створимо незалежні від будь-якої гілки влади дисциплінарні комісії, які накладатимуть стягнення на суддів, визнаних винуватими у винесенні протиправних рішень. Адвокати матимуть право звертатись до дисциплінарних комісій.
Ми скасуємо судове мито для громадян та зробимо дієвим інститут надання безкоштовних адвокатських послуг для тих, хто їх потребує.

КРАЇНА БЕЗ НАСИЛЛЯ

Ми позбудемося насилля влади над людиною, звернемося до народу з проханням скласти „реєстр державного насилля”, який буде нашим дороговказом в боротьбі зі свавіллям та в поверненні Свободи.
Покарання стане адекватним мірі правопорушення за нього. Позбавлення волі передбачатиметься лише за тяжкі злочини проти людини і суспільства, а решта буде каратися штрафами, майновими стягненнями чи примусовими роботами.

СПРАВЕДЛИВА ВЛАДА

Ми роз’єднаємо корупційне об’єднання влади та капіталу.
Влада несправедлива, бо вона безконтрольна.
Тільки сильна парламентська опозиція зі спеціальними правами та обов’язками здатна якісно проконтролювати владу.
Опозиція одержить право призначати своїх представників на посади голови Рахункової палати (контроль за державними фінансами), Генерального прокурора (контроль за дотриманням прав людини), голів парламентських комітетів (контроль за роботою Уряду), ініціювати силами парламентської опозиції референдуми.
Ми негайно скасуємо юридичну недоторканість політиків і посадовців.
Голови усіх місцевих адміністрацій повинні обиратися та відкликатися прямим голосуванням жителями місцевих громад.
Перетворимо місцеве самоврядування у справжню владу, розширимо їх повноваження та вірно визначимо джерела фінансування.

ЕКОНОМІКА СОЛІДАРИЗМУ

Людина прагне достойної заробітної плати, щоб при наявності роботи вистачало для гідного життя. Тільки однієї заробітної плати ніколи на все не вистачить. Ми змінимо підхід до справи та замість заробітної плати будемо справедливо формувати доход людини.
Доход людини, яка є найманим працівником, мусить складатися з трьох частин: а) гідної заробітної плати; б) частини прибутку підприємства, яка мусить належати найманому працівнику, та в) частини прибутку, нарахованого на дрібні акції (чи вони досталися людині від ваучерної приватизації або просто були куплені на фондовій біржі).
Це раз і назавжди зніме класовий поділ людства на господарів життя та наймитів. І кожну працюючу, або володіючу дрібними акціями людину зробить підприємцем, розкривши їй обрій свободи в забезпеченні свого матеріального життя.
Для власників капіталу буде збережений баланс інтересів за рахунок радикального зменшення податків.

ВЛАСНА ІНІЦІАТИВА ЛЮДИНИ

Несправедливість полягає в тому, що людині не створено рівних умов для відкриття початкового бізнесу. А саме середній клас, який базується на здобутках сімейного чи малого бізнесу, складає основу стабільності життя суспільства. Ми створимо на законодавчому рівні систему мотивацій для банків, частково або повністю звільнивши банки від податків в залежності від обсягу наданих початківцям кредитів та візьмемо частину ризиків від надання „стартових” кредитів на державу.

ВІД ФІСКАЛЬНОГО — ДО СТИМУЛЮЮЧОГО

Податкова система, яка діє в Україні сьогодні, несправедлива, вона започаткувала небачене насилля, вбила свободу підприємництва, загнала економіку в тінь. Ми створимо податкову систему, в якій підприємство або людина будуть сплачувати податки без будь-якого насилля. Такий податок буде закладений у ціні товару або послуги і буде зніматися автоматично непомітно для платника в момент купівлі. Ми скасуємо ПДВ без порушення балансу бюджету.

МІСТО І СЕЛО

Земля буде належати тільки громадянам України, які живуть і працюють на ній. Власники отримають не тільки сертифікати, а стануть реальними власниками землі. Надійно захистимо тих, хто здає землю в оренду, від свавілля недобросовісних орендарів та дамо ефективним господарям, які орендують землю стабільність та надійність. Перейдемо від злиденного, несистемного фінансування села до розробки типових бізнес-проектів, які включають переробку сільгосппродукції та її екологічну чистоту. Це зробить аграрний бізнес окупним.
Такі проекти будуть фінансуватись комерційними банками „під ключ” в т.ч. під державні гарантії.
На основі успішного сільськогосподарського виробництва солідарно з підтримкою держави наблизимо якість умов життя в місті та в селі.

ІНВЕСТИЦІЇ

Тільки прихід інвестицій в Україну масово створить робочі місця.
Ми на п’ять років звільнимо обладнання, технології та комплектуючі, аналоги яких не виробляються в Україні, від всіх податків при імпорті; знімемо обмеження на входження в український ринок іноземних капіталів та запровадимо аукціонну систему продажу несільськогосподарських земель на справжній конкурсній основі.
Продаж несільськогосподарських земель під будівництво на основі відкритого аукціону принесе в місцеві бюджети в сотні раз більше грошей для розбудови місцевого самоврядування та вирішення питань розвитку сіл, міст, районів, ніж сьогодні.

Справедлива соціальна політика

Подолаємо свідомо створену несправедливість, яка полягає у фактичній нерівності дітей від народження, що обумовлена різним рівнем заможності родин.
Від народження та до завершення освіти для усіх закладів освіти незалежно від форми власності мусить бути встановлена єдина вартість послуг по вихованню та освіті дітей і далі від рівня заможності родини ці послуги оплачує або родина, або держава та родина разом, або тільки держава, якщо родина не в змозі, або дитина є сиротою.
Норматив оплати освітянських послуг для державних учбових та виховних закладів мусить бути не нижче ніж ринкова вартість для приватних закладів.
Право на здоров’я не може залежати від стану гаманця чи посади. Це вирішиться запровадженням страхової медицини.
Для малозабезпечених страховка має купуватися частково або повністю за державний кошт. Для працюючих таку страховку на рік буде купувати підприємство.
Ми також виділимо чіткий перелік медичних послуг, які будуть всім без виключення надаватись безкоштовно.
Ми схвалимо нову державну пенсійну систему – кожному відкладатиметься пенсія на особистий рахунок протягом всього життя, а держава охоронятиме її від знецінення.
Пенсія за розміром мусить бути близькою до заробітної плати людини, в той час і коли вона працювала..
Ми відновимо виконання програми „Територія Якісного Життя”.
Це побудова в центрі міст та районів замість ”хрущовок” – високоякісного житла, де їхні мешканці за своєю ж адресою зможуть отримати квартиру в півтора рази більшої площі, ніж мали без доплати, а ті хто захочуть придбати квартири в таких нових домах, зможуть отримати довгострокові кредити на 10-30 років без сплати відсотків.
Ми піднімемо стипендії до рівня прожиткового мінімуму.
Зробимо допомогу родинам, де є діти або дорослі інваліди не менше двох тисяч гривень на місяць. Відкриємо державні заклади для навчання дітей-інвалідів.
Створимо для інвалідів необхідні умови роботи та життя в суспільному середовищі.

Гармонійна зовнішня політика

Визначимо чіткі національні пріоритети України та захистимо їх на всіх рівнях. Зовнішня політика буде здійснюватися в ім’я своєї нації, на основі мирних, рівноправних, взаємовигідних, економічних стосунків з усіма державами, з якими Україна має спільні інтереси.

Справедливість не встановлюється сама по собі.
Справедливість встановлюють!

Голова партії «ВО «Батьківщина» — Тимошенко Ю.В.

Голова Української Соціал-демократичної партії — Онопенко ВВ.

Календар
Травень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31