Програмні засади партії

Зробити все, щоб Україна стала невід’ємною частиною об’єднаної Європи

Вторая Революция Чести началась именно с того, что власть изменила украинскому народу и отказалась от ассоциации Украины с Европейским союзом.

Однако это не вопрос политики или внешних отношений. Это вопрос цивилизованного выбора украинского народа. И мы свой выбор сделали. Мы выбираем Европу. Для того, чтобы никто и никогда не мог поставить это под сомнение, нам срочно нужно:

  • Підписати вже до кінця 2014 року в повному обсязі угоду про асоціацію України з Європейським союзом, включно із зоною вільної торгівлі та безвізовим режимом для громадян України.
  • Створити механізм координації політики євроінтеграції.
  • Посилити співпрацю з Європейським союзом у сфері спільної політики безпеки і оборонита спільної зовнішньої і безпекової політики.
  • Домогтися членства України в Європейському союзі у найкоротші терміни.

Вірю, що спільними зусиллями, терпінням і важкою працею, єдністю і силою духу ми зможемо захистити нашу країну, відновити її економічну могутність, вплив та авторитет. Зробимо так, щоб кожен громадянин нашої розмаїтої держави почувався комфортно і безпечно на своїй землі.

 

Забезпечити національну безпеку та оборону

Національна безпека сьогодні – це питання існування нашої незалежної держави. Попередня влада зробила все, щоб знищити армію. І тепер Росія скористалася ослабленою позицією України, щоб почати неоголошену війну й фактично анексувати Крим. Тому у сфері безпеки я пропоную:

  • Затвердити нову воєнну доктрину, яка відповідає сучасним військовим загрозам та дозволить дати гідну відсіч військовій агресії проти України.
  • Відбудувати добре оснащену, сучасну, професійну контрактну арміюта створити чисельну боєздатну Національну гвардію.
  • Посилити співпрацю з Європою у сфері спільної політики безпеки та оборони.Провести повторні переговори з країна — ми, які підписали Будапештський меморандум та гарантували безпеку України в обмін на відмову від ядерної зброї.

Я виступаю за дружні стосунки з Росією і російським народом, але не з тими керівниками, які сьогодні сидять у Кремлі і прагнуть пошматувати Україну. Є інша Росія, і люди в ній, які прагнуть жити у вільній і демократичній державі, що поважає незалежність своїх сусідів. З такою новою Росією ми готові будувати майбутнє на взаємовигідних і рівних умовах.

 

Зберегти єдину та сильну Україну

23 роки тому ми отримали нашу Незалежність як дар. Однак тепер ми стоїмо перед лицем загрози. І від того, як ми впораємося з цією загрозою, залежатиме майбутнє всього українського народу на десятиліття вперед.

У всіх нас одна мета – бути єдиною країною. У всіх нас одне бажання – бути сильними та мужніми у боротьбі за нашу державність. У всіх нас одна віра – українці і далі житимуть в Україні!

Ми маємо покласти край злочинній політиці роз’єднання країни, політичним спекуляціям на мовній, релігійній і національній темі. Ключовим пріоритетом діяльності Президента буде політика попередження нових проявів сепаратизму,
яка полягає у збереженні єдності, миру, злагоди та спокою в усіх куточках України. Щоб цього досягти, потрібно:

  • Зупинити російську пропаганду,спрямовану на розкол України.
  • Наділити регіони України широкими правамидля формування власних виконавчих комітетів районних і обласних рад, муніципальної міліції, а також для вирішення мовних, культурних та освітніх питань.
  • Скасувати районні та обласні державні адміністраціїяк рудимент радянської системи.
  • Забезпечити особливий підхід до національної історіїз урахуванням традиційних уявлень і переконань кожного регіону України.
  • Бюджет та автономія регіонів, яка дозволить регіонам отримати платоспроможний бюджет.
  • Зберегти статус української мови як єдиної державної, гарантувати російській та іншим мовам в Україні офіційний статус в регіонах, де це підтримує більшість громадян.

 

Повернути Україні Крим

Ніхто не міг повірити, що у ХХІ столітті в серці Європи можлива відкрита агресія і захоплення території сусідньої держави. У сучасному світі недопустимі будь-які переділи історичних кордонів. Крим був і є українським. Цивілізований світ ніколи не визнає фарс Росії з його приєднанням. Ми зобов’язані повернути Крим і захистити наших громадян. Для цього потрібно:

  • Розпочати міжнародний суд проти РФщодо конфіскації власності РФ на користь України за збитки в Криму.
  • Створити власний замкнений ядерно-паливний цикл.Збільшити видобуток вітчизняних нафти й газу, розвивати галузь альтернативної енергетики. Зробити основним пріоритетом енергозбереження та прозорість енергетичного вектора.
  • Визнати курултай і меджліскримськотатарського народу на державному рівні.
  • Підтримати кримських татар у їхньому прагненні жити в єдиній українській державіта на якісно новому рівні забезпечити захист їхньої національної ідентичності на території Криму.
  • Розгорнути широку інформаційну кампанію щодо відновлення Криму в межах кордонів України.
  • Притягнути до відповідальності у Гаазькому суді всіх винних, які вчинили злочини проти українського народу.
  • Добитися на дипломатичному світовому рівні застосування проти РФ фінансово-економічних санкційякнайвищого рівня до моменту повернення Криму.

 

Зробити владу ближчою до людей

Після того, як українці ціною власного життя довели, що вони прагнуть жити у європейській демократичній країні, політики більше не мають права позбавляти людей впливу на ухвалення важливих рішень на рівні держави. Тому необхідно:

  • Запровадити систему електронного уряду, зокрема електронний документообіг та дистанційну форму надання послуг, коли кожна людина може звернутися до органів влади за допомогою інтернету.
  • Урівняти в правах політиків усіх рівнів (серед них і держслужбовців) та простих громадян.Зобов’язати чиновників декларувати свої витрати, зробити їх прозорими для громадян.
  • Запровадити ефективний механізм імпічменту Президентау випадку, якщо голова держави порушує Конституцію, зловживає своїм становищем і обкрадає власну країну, скасувати недоторканність депутатів, суддів і Президента.
  • Запровадити механізм приватного обвинувачення,коли громадяни можуть напряму звертатися до суду для притягнення до відповідальності чиновників, які порушують права людини й закони.
  • Провести люстраціюі притягти до відповідальності суддів, прокурорів, працівників міліції, всіх посадовців, причетних до політичних переслідувань, порушень прав людини, неправосудних рішень, невиконання рішень Європейського суду з прав людини та до корупції.
  • Удвічі скоротити витрати на утримання влади.
  • Запровадити систему прямого референдумубез участі будь-яких представників влади щодо дострокових виборів Президента, парламенту, місцевих рад, мерів міст. Народ України має право знімати збанкрутілих політиків з посад не силою жорстоких та жертовних революцій, а за допомогою всеукраїнських референдумів, які народ має право провести без участі влади.
  • Антикорупційний комітет та Люстраційний комітет, який утворюється громадським суспільством та має свої представництва від столиці до кожного села.

 

Забезпечити розвиток економіки

Економічний добробут – основа життя країни. Єдина мета, крім забезпечення єдності й безпеки, яку повинні ставити перед собою політики, – це зростання національної економіки та робочі місця для людей.

Сьогодні мої пріоритети – середній клас, енергетична галузь, розвиток інфраструктури та аграрного сектора.

На зміну олігархам і їхнім монополіям має прийти влада середнього класу, така, як у Європейському союзі. Тому потрібно:

  • Сповідувати принцип найменшого втручання державиу справи бізнесу. Ліквідувати податкову міліцію.
  • Зменшити у декілька разів кількість дозвільних документіві ліцензій для ведення бізнесу.
  • Запровадити заявницький принцип відкриття власної справи.Досить лише повідомити контролюючі органи – і можна починати бізнес.
  • Звільняти виробників від податків під час реалізації продукції на експорт, при створенні нових виробничих потужностей і робочих місць в Україні.

Енергетична галузь в Україні – це ключ до розвитку й модернізації країни. Ми повинні переорієнтувати виробництво, щоб навчитися заміщати різні види енергії відновлювальними джерелами. Це такі програми, як заводи з газифікації вугілля (переробка вугілля на газ біля великих населених пунктів і міст), електрична енергія – перехід на обігрів з використанням електричного опалення.

  • Спрямувати національні інвестиціїу виробництво і видобуток енергії.
  • Реалізувати програму «газифікація вугілля», будувати заводи з переробки вугілля на газ. Так шахти матимуть замовлення, а країна – енергоносії. Суттєво збільшити виробництво власного газу; добитися того, щоб до 2020 року відмовитись від споживання російського газу. Я ставлю перед собою завдання – повернути молодь у село та в аграрне підприємництво.

Розвиток інфраструктури як третій пріоритет дозволить суттєво зменшити вплив кризи на найбільші національні підприємства. Для цього ми повинні:

  • Будувати європейські дороги, мости і шляхопроводи.
  • Прокладати транспортне сполучення між селами й містами, а також між цілими регіонами України. Крім економічного ефекту, це ще й сприятиме покращенню стосунків між жителями різних частин країни.

Сільське господарство може приносити найбільший прибуток до державного бюджету, це довгостроковий орієнтир
для розвитку економіки. Особливу увагу держава повинна приділити фермерству та особистим сільським господарствам (ОСГ), від розвитку яких залежить добробут сіл, де сьогодні проживає третина населення України. У розвитку сільського господарства я зроблю ставку на повну переробку сільсько-господарської продукції та виробництві виключно екологічно чистої продукції. Це принесе селянам та державі більший прибуток, ніж нафта та газ. Я ставлю собі за мету:

  • Не допустити перетворення землі на товар, вона буде лише у державній власності. У селян, які захочуть продати свої паї, держава викупить їх за ринковою ціною.
  • Зробити село привабливим та прибутковим.Воно буде жити, якщо в ньому є дитячий садок, школа, ФАП та церква!
  • Забезпечити річну орендну плату за сільськогосподарську землюна рівні не менше 6% від її ринкової вартості на законодавчому рівні і лише грошима. +1% від її ринкової вартості перераховувати до бюджету сільської ради на будівництво доріг, шкіл, лікарень.
  • Забезпечити протягом одного місяця безкоштовну видачу державних актів на землютак, як я це робила, коли була Прем’єром.
  • Прибрати посередників з ринку збуту сільськогосподарської продукції.Сприяти утворенню універсальних обслуговуючих кооперативів, які дозволять перероблювати сільськогосподарську продукцію.
  • Прийняти Закон, який гарантуватиме зарахування роботи в ОСГ до загального трудового стажу селянина.
  • Забезпечити фермерам та іншим сільгосппідприємствам вже з 2015 року отримання кредитів під 8% річних на 10 років. Зберегти податкові пільги для фермерів.

Тільки всі ці заходи разом дадуть потрібний результат.

 

Встановити розумні податки для економічного зростання

Найкраще, що може зробити держава для розвитку бізнесу, – перестати грубо втручатися у його справи і не встромляти
палиці в колеса у вигляді численних податків, ліцензій і дозволів. Це значить, що ми повинні:

  • Зменшити кількість податків і зборів зі 123 до семи.
  • Забезпечити, щоб податкові органи більше допомагали підприємцям в оформленні документівзамість того, щоб тероризувати їх.
  • Запровадити електронну системузберігання всіх записів та податкової звітності, яку повинні надавати підприємці.
  • Забезпечити надання через інтернет усіх потрібних дозволів і погоджень,щоб мінімізувати можливість вимагання хабарів за кожний підпис чи довідку.
  • Ліквідувати податкову міліцію.
  • Податкова амністія.
  • Мораторій на всі перевірки протягом 3 років– завершення реформи з дерегуляції.

 

Подалати корупцію в усіх сферах нашого життя

Усе своє життя в політиці я боролася проти олігархів і корупції та двічі опинялася за ґратами «в нагороду» за цю боротьбу. Сьогодні олігархи знову намагаються здобути контроль над державою. Ми з вами не можемо цього допустити. Я вимагаю:

  • Ухвалити запропонований мною антикорупційний закон,що дозволить громадянам здійснювати відео- й аудіоза- писи спілкування з хабарниками та використовувати їх у судах для притягнення винних до відповідальності.
  • Примусити олігархів продавати свій бізнес та декларувати активи своїх сімей, перш ніж балотуватися і претендувати на відповідальні посади у державі.
  • Запровадити податок на розкіш для юридичних осіб, на яких посадовці-корупціонери реєструють своє майно, уникаючи оподаткування.
  • Відділити бізнес від політики.
  • Створити «універсами адмінпослуг», до яких громадяни зможуть звертатися для отримання всіх дозволів й державних послуг, уникаючи черг і хабарів.
  • Здійснити ревізію та міжнародний аудит результатів державних закупівель і приватизації, що їх здійснила попередня влада.
  • Арештувати і повернути Україні незаконно відчужену власність та кошти держбюджету, які корупційним шляхом було виведено за кордон.
  • Змусити олігархів сплачувати податки у повному обсязі в Україні.Зробити це стандартом ведення бізнесу в Україні.
  • Демонополізація(повна).
  • Примусовий екологічний аудит.

 

Зробити українські суди чесними

Щоб забезпечити справжню відповідальність влади перед суспільством та ефективну боротьбу проти корупції, треба навести порядок у судовій системі, яка повністю прогнила, і відновити довіру до судів. Заради цього нам потрібно:

  • Провести люстраціюта очистити судову систему від причетних до порушень прав людини, ухвалення неправосудних рішень, політичних переслідувань, корупції.
  • Відновити самостійність судової влади та незалежність суддів,поставити їх під контроль суспільства, зокрема через вибори суддів місцевими громадами.
  • Створити рівні можливості для захисту своїх прав і свобод громадянами через суднезалежно від їхнього соціального статусу чи майнового стану.
  • Провести реформу пенітенціарної системи, яка в сучасній Україні перетворилася з виправної на систему тортур і знущань над особистістю
  • Істотно скоротити кількість ув’язнених, засуджених за незначні злочини, — сидіти в тюрмах повинні тільки справжні злочинці, які становлять реальну загрозу для суспільства, а не середній клас, який відмовляється платити хабарі.
  • Запровадити законодавчу норму про обов’язкове автоматичне звільнення осіб, які понад 12 місяців перебувають у слідчих ізоляторах без судових вироків і розгляду їхньої справи судами.
  • Формувати дисциплінарно-кваліфікаційні комісії за участі громадянського суспільствата покласти на них повний контроль за судами. Тільки громадський контроль зробить суди правосудними.

 

Допомогти молоді отримати успішний старт у житті, захистити дітей

Найкраще, що може зробити держава для молоді, – це дати їй можливість здобути якісну освіту, доступне житло і робоче місце. Саме тому я наполягаю на докорінній зміні молодіжної політики, якою в Україні ніхто системно не займався. Молодь має бути впевнена, що, крім академічної освіти, зможе отримати все потрібне для самореалізації в суспільстві. Ми повинні:

  • Забезпечити необхідну кількість місць у дитсадках і школах, передусім за рахунок будівництва нових виховних і навчальних закладів.
  • Встановити для студентів стипендію не меншу, ніж рівень прожиткового мінімуму. Таке підвищення я вже робила за часів свого прем’єрства. Тепер слід піти ще далі.
  • Почати виконувати вимогу Закону про гарантування першого робочого місця кожномумолодому країнцеві та розширити перелік професій, на які існує державне замовлення.
  • Стимулювати молодих людей займатися підприємництвом.Для цього надати їм доступ до бізнес-інкубаторів та інших форм розвитку власної справи.
  • Розробити нову національну програму пільгового кредитування, щоб вирішити питання житла для молоді. Доступні кредити мають дати молодим українцям реальну можливість придбати власне житло.

 

Підтримати пенсіонерів

Пенсії, які отримують наші громадяни, не забезпечують гідний рівень життя й медичного обслуговування. Люди похилого віку повинні отримували гідні соціальні виплати. Завдання для нового Президента:

  • Скасувати медичну та пенсійну антиреформи Януковича.
  • Скоротити разючий розрив між мінімальними і максимальними рівнями пенсійних виплат– у нашому суспільстві не має бути несправедливого забезпечення громадян.
  • Проводити щорічну реабілітацію пенсіонерівв оздоровчих закладах за державний кошт.
  • Забезпечити принципово вищу якість послуг, які соціальні служби надають людям похилого віку.
  • Поступово підняти рівень пенсій та зарплат до європейського рівня.
  • Повернути заощадження.

 

Створити умови для екологічної безпеки

Україна має один із найнижчих у Європі показників тривалості життя і є лідером за рівнем смертності та захворювань. Це пов’язано з поганим станом довкілля, брудною водою і неякісними продуктами харчування. Щоб виправити цю тенденцію, потрібно:

  • Запровадити тотальну перевірку якості продуктів харчування і питної води.Я не дозволю більше труїти наших дітей неякісною їжею та водою і заробляти олігархії на здоров’ї нашого народу.
  • Привести стандарти якості питної води і продуктів харчування у відповідність до вимог і технічних стандартів Європейського союзу.
  • Провести примусовий аудит підприємств, які впливають на стан навколишнього середовища, і забезпечити обов’язкову екологічну модернізацію підприємств.
  • Запровадити податкові пільги для підприємств, які добровільно проведуть модернізацію виробництва і зменшать шкідливі викиди в атмосферу.
  • Переробити смітникові звалища на енергоносії екологічно чистим шляхом.

 

 

Ми віримо в слова Тараса: «Встане Україна. І розвіє тьму неволі, світ правди засвітить».
З цією вірою — переможемо!
logo_connect
Календар
Березень 2024
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31