Слобідська громада отримала допомогу від «Батьківщини» Одещини

Робота гуманітарного центру «Одеса ХАБ Батьківщина», який об’єднав благодійні фонди та організації депутатів і партійців «Батьківщини» Одещини триває щодня. Чергову допомогу отримала амбулаторія Слобідської громади Подільського району області.

Як повідомив депутат Одеської обласної ради Олександр Барський, в Слобідській громаді відбувся благодійний ярмарок по збору коштів на підтримку ЗСУ та святковий концерт до Дня вишиванки.

«Завдяки нашим воїнам ми маємо можливість сьогодні проводити такі гарні заходи, що дають змогу підтримувати ЗСУ та бадьорять і гуртують людей. Дякуючи роботі нашого гуманітарного центру «Одеса ХАБ Батьківщина» та благодійному фонду Анатолія Коломійця «З Одесою в серці» ми передали гуманітарну допомогу для амбулаторії селища Слобідка», — розповів Олександр Барський.

Зазначимо, що підтримка лікарень та медзакладів для команди «Батьківщини» Одещини, на чолі з Олегом Радковським є пріоритетною. Політики постійно працюють в громадах, обласній раді та з народними депутатами «Батьківщини» у парламенті задля недопущення закриття чи скорочення лікарень.

«Кожен медзаклад Одещини має працювати та бути забезпеченим задля надання усіх необхідних послуг людям. Тому наша команда відстоює лікарні в громадах області та робить все можливе для їх стабільної роботи і недопущення закриття. Працюємо заради Перемоги та України!», — зазначив Олег Радковський.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Старлінк для ЗСУ від Іванівської громади Одещини

Старлінк для ЗСУ від Іванівської громади Одещини

Гуманітарна допомога для Долинської громади від «Батьківщини» Одещини  

Гуманітарна допомога для Долинської громади від «Батьківщини» Одещини  

Олег Радковський: Окнянська лікарня має стати реабілітаційним центром регіону

Олег Радковський: Окнянська лікарня має стати реабілітаційним центром регіону

Календар
Травень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31