В Балтській громаді відбулись партійні збори «Батьківщини»

Сьогодні в місті Балта відбулись установчі збори по створенню партійної організації та обранню керівних органів місцевого осередку «Батьківщини». У зібранні прийняли участь голова «Батьківщини» Одещини Олег Радковський, керівник партосередку міста Одеса Михайло Поживанов, депутат обласної ради Олександр Барський та перший заступник голови обласної «Батьківщини» Сергій Веселов.

На засіданні установчих зборів було створено партійну організацію «Батьківщина» в Балтській громаді. Головою осередку обрано Людмилу Антонову, що є депутатом Балтської міськради та багаторічним членом партії, також обрано бюро партійної організації та контрольно-ревізійну комісію.

Як зазначив Олег Радковський, на партійному зібранні підвели підсумки роботи за рік війни, який був непростим, але вдалось зробити багато.

«Нашим головним завданням як минулого так і цього року є допомога людям та ЗСУ задля наближення нашої перемоги. Сьогодні на партійних зборах обговорили з нашою Балтською командою стан справ у громаді, ситуацію в області та країні. Обрали керівництво партосередку, бо життя продовжується і потрібно й надалі працювати та розвивати нашу Одещину», — додав Олег Радковский.

У свою чергу, виступаючи перед однопартійцями, Михайло Поживанов розповів про міжнародний напрямок роботи партії.

«Щоб мати можливість на постійній основі допомагати жителям Одещини ми напрацювали тісні та продуктивні контакти з багатьма міжнародними благодійними організаціями. Завдяки налагодженій та тісній співпраці на сьогодні як у місті Одеса так і в громадах області працюють наші гуманітарні штаби, де місцеві жителі та вимушені переселенці отримують продукти харчування та іншу допомогу», — зазначив Михайло Поживанов.

Вже за гарною традицією після зібрання партійці отримали продуктові набори в рамках роботи партійного гуманітарного хабу «Одеса ХАБ Батьківщина», який працює з початку війни та об’єднав у собі благодійні організації та фонди «батьківщинівців» Одещини.

Також Олег Радковський та Михайло Поживанов були запрошені до  ефіру місцевого телеканалу ТРК Балінформкомпанія, де обговорили з ведучою гуманітарний напрямок роботи партії та ситуацію на Одещині і в країні.

На останок партійці відвідали Балтську спеціальну школу, директором якої вже багато років є наша депутатка Подільської райради Любов Безкоровайна.

«Приємно бачити що освітній заклад має дуже якісний ремонт, класи обладнанні необхідним навчальним знаряддям. І головне, що відчувається у цій школі – що все зроблено з душею і від щирого серця. Дякую директору закладу, нашій однопартійці пані Любові за таку чудову роботу», — розповів про свої враження Олег Радковський.

У підсумку варто додати, що «Батьківщина» Одещини ні на день не припиняє ані гуманітарний напрямок роботи, ані партійний. Ми впевнені у нашій перемозі, все буде Україна!

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Старлінк для ЗСУ від Іванівської громади Одещини

Старлінк для ЗСУ від Іванівської громади Одещини

Гуманітарна допомога для Долинської громади від «Батьківщини» Одещини  

Гуманітарна допомога для Долинської громади від «Батьківщини» Одещини  

Олег Радковський: Окнянська лікарня має стати реабілітаційним центром регіону

Олег Радковський: Окнянська лікарня має стати реабілітаційним центром регіону

Календар
Травень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31