В Одесі протестували водії

ТопливоОдеська обласна організація «ВО «Батьківщина»» разом з водіями з суспільного руху «Глас народу» минулої суботи провела в Одесі на Куликовому полі акцію протесту проти подорожчання бензину. Близько двох десятків учасників акції, поставив біля своїх машин каністри з гаслами «Європейський бензин, європейські ціни, українська зарплата», «живи упроголодь, езді машиною». Водії обурені тим, що після відміни регулярного транспортного збору і підвищення акцизної ставки на паливо їх витрати на пальне виросли у декілька разів.

Це вже не перша подібна акція в Одесі, пов’язана з подорожчанням бензину. І кожна наступна, запевняють автоаматори, буде масштабнєє попередньою. «Ми хочемо попередити про відмову купувати паливо за даними цінами і в найближчому майбутньому, мабуть, кожному з нас доведеться сказати собі: «без бензину щодня», і тим самим, користуватимемося альтернативними видами транспорту», — відзначив один з учасників акції Максим Пенько.

 

Також Максим Пенько повідомив: «Ми ініціювали збір підписів під зверненням до влада імущим з проханням навести лад з роздрібними цінами. І ми протестуємо проти того, щоб приймати підвищені ставки акцизу. Оскільки це приведе до колапсу не лише транспортному, але і в інших галузях, які залежать від палива»

Передати звернення планують в травні, — на масштабному всеукраїнському «автомайдані».

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

В Одесі вшанували пам’ять жертв політичних репресій 1937-1939 років

В Одесі вшанували пам’ять жертв політичних репресій 1937-1939 років

Юлія Тимошенко відвідала громади Одещини

Юлія Тимошенко відвідала громади Одещини

Юлія Тимошенко зустрілась в Одесі з волонтерами та відвідала військовий шпиталь

Юлія Тимошенко зустрілась в Одесі з волонтерами та відвідала військовий шпиталь

Календар новин
Травень 2022
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31