Юлія Тимошенко: «Батьківщина» не дозволить руйнувати соціальний захист та права працюючих людей

Юлія Тимошенко та делегація «Батьківщини» під час візиту у Швейцарію працюють над тим, аби захистити трудові права українців під час війни.

На цьому наголосила лідер партії «Батьківщина» в ефірі національного телемарафону «Єдині новини».

«Неприпустимо руйнувати права працюючих людей, не можна руйнувати соціальний захист людей! Нас насторожує, що в цей час 32 законопроєкти внесено до Верховної Ради, з них 6 вже прийнято, які дуже звужують права людей, які міняють повністю всю ситуацію по захисту від безробіття у гіршому напрямку», – обурилася Голова партії.

Юлія Тимошенко зазначила, що одне з головних завдань делегації «Батьківщини» у Швейцарії – консолідувати міжнародні організації разом із Євросоюзом і Єврокомісією задля захисту прав людей під час війни.

«І зараз ми працюємо для того, щоб і МОП, і Єврокомісія взяли разом під контроль прийняття тих законів, які  захищають людей. Працюємо над тим,  щоб не дати зруйнувати систему соціального захисту в Україні. Це важливо, особливо під час війни», – наголосила лідер «Батьківщини».

Також під час візиту «Батьківщина» ставить за мету поновити захист людей, які внаслідок війни втратили роботу, і не дозволити зруйнувати систему пенсійного забезпечення та перевести пенсії на приватні пенсійні фонди.

«Ми проти того, щоб зараз у працюючих людей забирати права, які виборювалися століттями профспілками всього світу. А зараз це в нашому парламенті, на жаль, відбувається. Ось мета нашого візиту, і ми хочемо зробити це конструктивно, спільно, як шлях України до вступу в ЄС, як підготовку всіх необхідних умов для економічного відродження України після війни. Людей захистити – це наша мета!» – підсумувала Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, що в рамках робочого візиту до Швейцарії Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з Генеральним директором Міжнародної організації праці Гільбером Фоссун Унгбо.

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Ширяївська громада Одещини отримала гуманітарну допомогу від «Батьківщини»

Ширяївська громада Одещини отримала гуманітарну допомогу від «Батьківщини»

Чергова допомога від «Батьківщини» Дачненській громаді

Чергова допомога від «Батьківщини» Дачненській громаді

«Батьківщина» Одещини допомагає лікарням та ЗСУ

«Батьківщина» Одещини допомагає лікарням та ЗСУ

Календар
Березень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31