Юлія Тимошенко: Влада не контролює ситуацію з КОВІДом у країні

Ні президент, ні прем’єр-міністр, ні уряд не знають реальної ситуації з коронавірусом у країні. Не знають, що люди не можуть отримати своєчасну безкоштовну допомогу, пройти тестування та аналізи по КОВІДу, а медичні працівники не отримують ні нормальної зарплати, ні оплати у випадку захворювання. «Батьківщина» наполягатиме на додатковій зустрічі фракції з керівником Кабміну, щоб добитися виконання постанови щодо боротьби з КОВІДом.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час брифінгу у Верховній Раді.

«Наша команда буде наполягати на тому, щоб зустрітися із прем’єр-міністром, з міністром охорони здоров’я, аби пояснити, що в країні не виконані головні вимоги, які стосуються захисту людей від КОВІДу. Ми будемо добиватися того, щоб ця постанова про безкоштовне лікування, тестування, ліки, про нормальне ставлення до лікарів – щоб усе це було втілене в життя», – наголосила Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, що 20 жовтня, Верховна Рада підтримала постанову «Батьківщини» №4228 про заходи протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) та захисту всіх систем життєдіяльності країни від негативних наслідків пандемії та нових біологічних загроз. За документ проголосували 308 народних депутатів.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Подільська райрада Одещини вимагає зниження тарифів

Подільська райрада Одещини вимагає зниження тарифів

Березівська райрада вимагає зниження тарифів

Березівська райрада вимагає зниження тарифів

«Батьківщина» Одещини відзначила День Соборності України

«Батьківщина» Одещини відзначила День Соборності України

Календар новин
Січень 2021
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31