Юлія Тимошенко: якщо зараз не об’єднаємося, завтра будемо не переписуватися, а перестукуватися

Демократична опозиція програла вибори в Обухові.

pr_b3431Що ж, нехай навіть так. Партія влади продавила, протягла, протовкла свого кандидата в престижному райцентрі Київської області шляхом маніпуляцій, фальсифікацій та шахрайства.

Але ж справа не в них, справа в нас — в демократичних силах. Бо так само наполегливо вони будуть тягти, товкти та давити і на парламентських виборах. Вони почули кров, вони побачили, що нас можна бити і не очікувати здачі. Вони плювати хотіли на всіх спостерігачів та міжнародну громадськість. Вони захопили країну, як загарбники, і поводяться з нею, як окупанти.

Опозиція програла, тому що була розподіленою. Знову від нас два кандидати і знову поразка. То невже час нічому не вчить?

Хіба важко було відмовитися від амбіцій якоїсь однієї людини та виграти ці вибори, тим більше в Київській області — в області, де ми завжди мали підтримку? Це – ганебно і прикро.

Час зрозуміти, що програли не «Батьківщина» і не «Удар». Програла демократія, програла вся країна, бо люди дивляться на ці вибори, вони чудово бачать всі фальсифікації, але бачать і те, що ми нічого не спроможні зробити. І тому така наша безпорадність здатна викликати епідемію байдужості у людей. Бо кожна людина, яка сьогодні спостерігає за політичним процесом, має повне право сказати: «Якщо вже в них, у лідерів, нічого не виходить, то куди нам впливати на ту політику? «…

І куди ми зайдемо з такими суспільними настроями?

Шановні колеги, соратники і побратими! Я дуже хочу, щоб обухівський «інцидент» став останнім в історії української демократії. Я ще і ще раз закликаю і благаю вас об’єднатися. На всіх рівнях, на всіх округах, на всіх виборах. Тільки так ми зможемо перемогти, тільки так ми зможемо зупинити цю бандитську навалу в країні.

Я не хочу нікого повчати та зайвий раз моралізувати про втрачене.

Давайте будемо думати про майбутнє.

Об’єднуйтесь. Об’єднуйтесь негайно, вже сьогодні, бо якщо зараз цього не зробимо, то завтра будемо не переписуватися, а перестукуватися…

Юлія Тимошенко 
Качанівська колонія, Харківська область

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко з командою «Батьківщини» Одещини побувала у звільненому Херсоні

Юлія Тимошенко з командою «Батьківщини» Одещини побувала у звільненому Херсоні

Чергова допомога від в.о. голови «Батьківщини Молодої» Одещини Сергія Шутова для переселенців

Чергова допомога від в.о. голови «Батьківщини Молодої» Одещини Сергія Шутова для переселенців

Михайло Поживанов відвідав Нерубайську громаду Одещини

Михайло Поживанов відвідав Нерубайську громаду Одещини

Календар
Листопад 2022
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30