Юлія Тимошенко: якщо зараз не об’єднаємося, завтра будемо не переписуватися, а перестукуватися

Демократична опозиція програла вибори в Обухові.

pr_b3431Що ж, нехай навіть так. Партія влади продавила, протягла, протовкла свого кандидата в престижному райцентрі Київської області шляхом маніпуляцій, фальсифікацій та шахрайства.

Але ж справа не в них, справа в нас — в демократичних силах. Бо так само наполегливо вони будуть тягти, товкти та давити і на парламентських виборах. Вони почули кров, вони побачили, що нас можна бити і не очікувати здачі. Вони плювати хотіли на всіх спостерігачів та міжнародну громадськість. Вони захопили країну, як загарбники, і поводяться з нею, як окупанти.

Опозиція програла, тому що була розподіленою. Знову від нас два кандидати і знову поразка. То невже час нічому не вчить?

Хіба важко було відмовитися від амбіцій якоїсь однієї людини та виграти ці вибори, тим більше в Київській області — в області, де ми завжди мали підтримку? Це – ганебно і прикро.

Час зрозуміти, що програли не «Батьківщина» і не «Удар». Програла демократія, програла вся країна, бо люди дивляться на ці вибори, вони чудово бачать всі фальсифікації, але бачать і те, що ми нічого не спроможні зробити. І тому така наша безпорадність здатна викликати епідемію байдужості у людей. Бо кожна людина, яка сьогодні спостерігає за політичним процесом, має повне право сказати: «Якщо вже в них, у лідерів, нічого не виходить, то куди нам впливати на ту політику? «…

І куди ми зайдемо з такими суспільними настроями?

Шановні колеги, соратники і побратими! Я дуже хочу, щоб обухівський «інцидент» став останнім в історії української демократії. Я ще і ще раз закликаю і благаю вас об’єднатися. На всіх рівнях, на всіх округах, на всіх виборах. Тільки так ми зможемо перемогти, тільки так ми зможемо зупинити цю бандитську навалу в країні.

Я не хочу нікого повчати та зайвий раз моралізувати про втрачене.

Давайте будемо думати про майбутнє.

Об’єднуйтесь. Об’єднуйтесь негайно, вже сьогодні, бо якщо зараз цього не зробимо, то завтра будемо не переписуватися, а перестукуватися…

Юлія Тимошенко 
Качанівська колонія, Харківська область

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Олександр Барський привіз допомогу переселенцям в Кодимській громаді

Олександр Барський привіз допомогу переселенцям в Кодимській громаді

Володимир Сорохманюк продовжує допомагати вимушеним переселенцям

Володимир Сорохманюк продовжує допомагати вимушеним переселенцям

Березівська громада отримала допомогу з Європи

Березівська громада отримала допомогу з Європи

Календар новин
Червень 2022
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30