Юлія Тимошенко з командою «Батьківщини» Одещини побувала у звільненому Херсоні

Учора до звільненого Херсону приїхала голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко. Разом з нею до міста прибули команди Одеської, Хмельницької, Кіровоградської та Рівненської областей, які привезли гуманітарну допомогу херсонцям.

Одеська область була представлена керівником обласного партосередку Олегом Радковським, головою «Батьківщини» міста Одеса Михайлом Поживановим та керівниками Одеського та Березівського районних осередків партії Сергіем Білюком та Володимиром Сорохманюком.

«Що робити, коли немає світла? Їхати туди, де немає нічого! Саме так вирішила команда «Батьківщини» й вирушила до Херсона. Звільнена українська Херсонщина досі без електрики, без тепла, без води, без зв’язку, без мостів, під постійними обстрілами ворогів із лівого берега. Сьогодні тут, без перебільшення, потрібно все», — зазначила Юлія Тимошенко.

У свою чергу керівник партосередку Одещини Олег Радковський та голова «Батьківщини» міста Одеса Михайло Поживанов розповіли про роботу гуманітарного хабу «Одеса Хаб Батьківщина» та разом з колегами доставили в Херсонську лікарню засоби гігієни, захисні маски, антисептики, памперси, ковдри та допоміжне медичне обладнання, а також продукти харчування для містян.

Під час зустрічі з головним лікарем обласної лікарні Херсону Михайло Поживанов запевнив керівництво закладу, що Одеська «Батьківщина» і надалі буде надавити допомогу обласній лікарні та передав гуманітарну допомогу та медикаменти головному лікарю.

«Наш гуманітарний хаб «Одеса Хаб Батьківщина» працює з перших днів війни, допомагаємо переселенцям, жителям громад області та ЗСУ. Після звільнення Херсону ми зібрали все, що змогли та приїхали сюди, до людей. Їм сьогодні потрібно все: їжа, вода, одяг і розуміння, що вони не одні, не покинуті. Це лише перша наша поїздка до Херсону, вже готуємось до наступної», — розповів Олег Радковський.

Політики привезли допомогу не тільки в сам Херсон, а й у сусідні села. Село Нова Тягинка знаходиться на нульовій відмітці лінії фронту на правому березі Дніпра, сюди партійці привезли продукти харчування до їдальні, яка готує для військових ЗСУ.

«Херсонська область, через річку позицій ворога. Села після окупації, результат «руського мира» — це руйнація, смерть, голод, знущання та плач. Дуже тяжко знайти вцілілий будинок чи школу в селах. Серце болить від слів бідних українців, які не просять нічого, лише … —  «ХЛІБА ТА ВОДИ!». Після таких картин починаєш цінувати те, що маєш. Але ми разом, ми незламні і ми переможемо», — додав Володимир Сорохманюк.

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

В Одесі вшанували пам’ять жертв Голокосту

В Одесі вшанували пам’ять жертв Голокосту

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» не дозволить руйнувати соціальний захист та права працюючих людей

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» не дозволить руйнувати соціальний захист та права працюючих людей

Березівська громада допомагає ЗСУ

Березівська громада допомагає ЗСУ

Календар
Січень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31