Юлія Тимошенко зустрілася з Послом Канади

У середу, 18 листопада, Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з Послом Канади в Україні Ларисою Ґаладзою.

Сторони обговорили політичну та соціально-економічну ситуацію в Україні й питання співробітництва між Україною та Канадою.

Окремо сторони обговорили ситуацію з поширенням коронавірусу у світі та в Україні. У цьому зв‘язку Юлія Тимошенко наголосила на важливості комунікації всередині суспільства в нашій державі та з іншими країнами, і виклала своє бачення першочергових кроків, які необхідно вжити для стримання поширення цієї хвороби. Зокрема, вона звернула увагу Посла на ініційовану «Батьківщиною» постанову №4228 про заходи протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) та захисту всіх систем життєдіяльності країни від негативних наслідків пандемії та нових біологічних загроз, яку у жовтні підтримали 308 народних депутатів – представники усіх фракцій та груп.

Йшлося також про ситуацію на Сході нашої держави та питання, пов’язані з анексією Криму. У цьому зв’язку Юлія Тимошенко подякувала Канаді за підтримку України та допомогу, яку вона надає нашому народові.

У свою чергу Посол наголосила, що Канада підтримувала і підтримуватиме надалі незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

У зустрічі також брав участь заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник Голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Відбулась шоста сесія Одеської обласної ради

Відбулась шоста сесія Одеської обласної ради

Сергій Митрофанський відкрив чергову депутатську приймальню на Одещині

Сергій Митрофанський відкрив чергову депутатську приймальню на Одещині

За ініціативи «Батьківщини» в Кілії освітлюють вулиці

За ініціативи «Батьківщини» в Кілії освітлюють вулиці

Календар новин
Квітень 2021
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30