Захист Юлії Тимошенко отримав чергові беззаперечні докази відсутності її провини

pr_b2560aЗахисник екс-прем’єр-міністра Сергій Власенко заявляє, що Вищий спецсуд України з розгляду цивільних і кримінальних справ, який розглядатиме касацію захисту Юлії Тимошенко, має всі підстави для скасування незаконного вироку, винесеного 11 жовтня 2011 року у так званій «газовій» справі, на підставі результатів незалежної експертизи підпису колишньої голови Кабміну.
«5 березня 2012 року за заявою захисників була проведена експертиза. Ця експертиза встановила наступне: в оригіналі документу «Директиви делегації НАК «Нафтогаз України» на переговори з ВАТ «Газпром» від 19.01.2009″ підпис від імені Тимошенко виконаний не рукописно, а являє собою відтиск, нанесений факсиміле. Тобто насправді все, в чому звинувачують Тимошенко, а саме в тому, що вона нібито щось підписала – це все спростовується висновками незалежних експертів, про які захист говорив ще під час розгляду справи в Печерському суді. Ми отримали незалежний висновок. На сьогоднішній день, маючи такий висновок, Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ не має іншої можливості, ніж скасувати ці ганебні вироки, всі ці ганебні рішення Апеляційного суду міста Києва і встановити, що Тимошенко закон не порушувала», — заявив Сергій Власенко сьогодні на прес-конференції в Києві.

Захисник повідомив, що висновок і відповідь на лист захисту Юлії Тимошенко підписав директор Центру судових експертиз «Альтернатива», експерт вищого кваліфікаційного класу зі стажем експертної роботи з 1980 року Олександр Круть. «Захист отримав чергові беззаперечні докази відсутності будь-якої провини в діях Тимошенко. І також отримав документи, за результатами яких абсолютно чітко встановлюється неналежність проведення експертизи, яка є єдиним доказом нібито винуватості Тимошенко у вироку, який було оголошено 11 жовтня 2011 року», — підкреслив Сергій Власенко.

«Більше жодного доказу в матеріалах справи немає. Більше жодного документу, який би підтверджував вину Тимошенко, нібито особистого підписання документу під назвою «Директиви», також не існує», — констатував захисник.

Сергій Власенко також нагадав, що у матеріалах кримінальної справи Юлії Тимошенко міститься висновок міністра юстиції Олександра Лавриновича, який стверджує, що ніяких рішень Кабінету міністрів для підписання газових контрактів з Росією у 2009 році не було потрібно. «Але пан Азаров, як папуга, продовжує повторювати цю тезу: треба було рішення Кабміну. Я розумію, що пан Азаров – кращий юрист, ніж пан Лавринович. Але нехай пан Азаров продовжує займатися капустою – в прямому розумінні цього слова», — іронічно зазначив захисник.

«Питання хвороби Тимошенко – це важливе питання, і людину треба рятувати, тому що, на моє переконання, влада робить все, щоб штучно довести стан здоров’я Тимошенко до найгіршого. Однак питання невинуватості Тимошенко в скоєнні того, що їй інкримінували, є значно більш важливим», — резюмував Сергій Власенко.

Як відомо, Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ розгляне касаційну скаргу захисту Юлії Тимошенко на вирок у так званій «газовій» справі 15 травня 2012 року. Початок засідання — о 10:00.

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко з командою «Батьківщини» Одещини побувала у звільненому Херсоні

Юлія Тимошенко з командою «Батьківщини» Одещини побувала у звільненому Херсоні

Чергова допомога від в.о. голови «Батьківщини Молодої» Одещини Сергія Шутова для переселенців

Чергова допомога від в.о. голови «Батьківщини Молодої» Одещини Сергія Шутова для переселенців

Михайло Поживанов відвідав Нерубайську громаду Одещини

Михайло Поживанов відвідав Нерубайську громаду Одещини

Календар
Листопад 2022
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30